در حال بار گذاری...
دیدگاه شما پس از تایید منتشر خواهد شد.
طراحی سایت

یک طراحی سایت عالی چه ویژگی‌هایی دارد؟

نویسنده مقاله : بلونت | پنج‌شنبه, 04 اسفند 01

امروزه با گسترش روز افزون امکانات فضای مجازی و اینترنت نیاز به داشتن یک بستر اینترنتی مطمئن مانند طراحی سایت برای هر گونه فعالیتی احساس می‌شود. از این رو بسیار مهم است که در مورد طراحی سایت و مراحل آن اطلاعاتی را کسب کنیم.

 

با توجه به پیشرفت شبکه‌ی وب و اینترنت، ساخت و طراحی سایت یکی از بخش‌های جدا نشدنی از این تکنولوژی محسوب می‌شود. در کشور ما نیز اهمیت یک طراحی سایت موفق در میزان اثر گذاری بر روی کاربران بسیار قابل توجه می‌باشد. بنابراین در این مطلب به بررسی مراحل مختلف یک طراحی موفق سایت و اهمیت آن‌ می‌پردازیم.

 

 

ویژگی‌های یک طراحی سایت خوب

 

 

 یک سایت می‌تواند برای معرفی، فروش، آموزش، اطلاع رسانی در مورد محصولات یک شرکت، خدمات و... طراحی شود. این طراحی سایت حتما باید با توجه به نیاز شما صورت گیرد تا از آن بهترین نتیجه‌ی ممکن حاصل شود. یکی از ویژگی‌های داشتن سایت خصوصا ‌برای فروش و معرفی محصول، امن و پایدار بودن آن است.

 

 

برای اینکه بهتر به اهمیت این موضوع پی ببریم، شما می‌توانید امکانات یک صفحه‌ی اجتماعی در اینستاگرام را با یک سایت که در زمینه‌ی فروش محصولی فعالیت می‌کند، مقایسه کنید. به مراتب اعتبار، امنیت و پایدار بودن وب سایت بیشتر است. بنابراین تنها می‌توان اینستاگرام و شبکه‌های مجازی مشابه را به عنوان یک ابزار تبلیغاتی برای بیشتر دیده شدن محصول شما در نظر گرفت. در نتیجه داشتن یک سایت با طراحی سایت قابل قبول و مناسب از ضروریات پیشرفت یک کسب و کار پویا می‌باشد.

 

یک طراحی سایت کامل از چهار مرحله تشکیل می‌شود:


1- طراحی نمای کلی سایت: با توجه به نیاز کاربر شکل ظاهری و جای گیری لینک‌ها و کلید‌ها در این مرحله انجام می‌شود. به طور تخصصی به این مرحله طراحی wireframe هم گفته می‌شود.
2- طراحی ظاهری و جلوه‌های گرافیکی سایت: انجام این مرحله در جذب بیشتر کاربران جدید به سایت شما، بسیار مؤثر است.
3- طراحی بستر مدیریتی سایت با کمک کد نویسی: در این مرحله می‌توان از الگو‌های مدیریتی آماده استفاده کرد یا با پرداختن هزینه‌ی بیشتر یک سیستم مدیریتی اختصاصی طراحی نمود.
4- دریافت هاست و نام دامنه جهت راه اندازی سایت: آخرین مرحله ایجاد یک هاست مناسب جهت راه اندازی سایت می‌باشد. پس از این مرحله سایت شما آماده است و در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

طراحی سایت
دیدگاه و نظرات خود را ثبت کنید

طراحی و توسعه بلونت

ما تمام تلاش خود را بکار می گیریم تا با ترکیب دانش و تجربه همراه با تیم فنی خبره در پایان پروژه چهره ایی خندان برای شما به یادگار بگذاریم.

خلاقیت و نوآوری

یکی از ویژگی های بلونت داشتن خلاقیت و نوآوری در انجام پروژه ها میباشد. سعی ما همواره بر این است تا از خلاقیت بیشتر هم در روش کاری و هم در تولید محصولات و خدمات خود استفاده کنیم

پشتیبانی

شبکه های اجتماعی بلونت

تمامی حقوق برای بلونت محفوظ است. ۱۴۰۲
طراحی شده توسط بلونت