در حال بار گذاری...

سوالات متداول

 • برای سفارش طراحی سایتم از کجا باید شروع کنم؟

  کافیست با کارشناسان ما تماس گرفته و نیازها و انتظارات خود را از وب‌سایت، اعلام نمایید. کارشناسان ما در مورد هزینه پروژه، مدت زمان اجرای آن و موارد مهم دیگر به شما مشاوره داده و به سوالات شما پاسخ می‌دهند. بعد از راهنمایی اولیه یک جلسه حضوری برای آشنایی بیشتر با فرایند طراحی وب سایت شما برگزار میگردد و نسبت به موضوعات اولیه چون : هدف کلی شما از طراحی وب سایت ، نام دامنه و هاست مورد نیاز و موضوعات مربوط به سئو و بهینه سازی صحبت و تصمیم گیری خواهد شد.

 • آیا طراحی سایت ها به صورت ریسپانسیو می باشد؟

  کلیه طراحی های ما به صورت ریسپانسیو انجام خواهند شد در نتیجه شما نگران مشاهده سایت خود در دستگاه های مختلف مثل تبلت و موبایل نباشید

 • هاست (Host) چیست؟

  هاست (Host) به فضایی گفته میشود که برنامه سایت شما و اطلاعات سایت در آن قرار می گیرد و در لغت هاست به معنای میزبان میباشد. در حقیقت فضای هاست شما بر روی سیستم کامپیوتری قرار گرفته است که همواره به اینترنت متصل هستند و این امر سبب میشود کاربران بتوانند به آن وصل شده و اطلاعات سایت شما را مشاهده نمایند.

 • مدت زمان اجرای پروژه طراحی سایت چقدر است؟

  با توجه به نوع وب‌سایت، نوع خدمات و پیچیدگی‌های اجرا، زمان هر پروژه می‌تواند متغیر باشد. اما برای یک وب‌سایت پایه می‌توان زمان تقریبی 30 روز کاری را در نظر گرفت.

طراحی و توسعه بلونت

ما تمام تلاش خود را بکار می گیریم تا با ترکیب دانش و تجربه همراه با تیم فنی خبره در پایان پروژه چهره ایی خندان برای شما به یادگار بگذاریم.

خلاقیت و نوآوری

یکی از ویژگی های بلونت داشتن خلاقیت و نوآوری در انجام پروژه ها میباشد. سعی ما همواره بر این است تا از خلاقیت بیشتر هم در روش کاری و هم در تولید محصولات و خدمات خود استفاده کنیم

پشتیبانی

شبکه های اجتماعی بلونت

تمامی حقوق برای بلونت محفوظ است. ۱۴۰۲
طراحی شده توسط بلونت